Продукція > TAIYO YUDEN > MLAST32NSB7335KTNA01
MLAST32NSB7335KTNA01
MLAST32NSB7335KTNA01 Taiyo Yuden
MLR01_e.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: CAP CER 3.3UF 25V X7R 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Medical, Non-Critical
Thickness (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 3.3 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 3.3UF 25V X7R 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Medical, Non-Critical, Thickness (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 3.3 µF.