Продукція > LEUZE > MLC500T30-900
MLC500T30-900
MLC500T30-900 Leuze
MLC500T30-900.pdf
Виробник: Leuze
Description: LIGHT CURTAIN HAND 30MM
Packaging: Box
Features: Transmitter Only
Operating Temperature: -30°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 24VDC
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Part Status: Active
Protection: Hand
Detection Capability: 30mm
Protective Height: 900mm
Operating Range: 0 ~ 10.0m
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LIGHT CURTAIN HAND 30MM, Packaging: Box, Features: Transmitter Only, Operating Temperature: -30°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 24VDC, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Part Status: Active, Protection: Hand, Detection Capability: 30mm, Protective Height: 900mm, Operating Range: 0 ~ 10.0m.