Продукція > TDK CORPORATION > MLF1005GR39KTD25
MLF1005GR39KTD25
MLF1005GR39KTD25 TDK Corporation
inductor_automotive_standard_mlf1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Type: Multilayer
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 410mOhm Max
Q @ Freq: 25 @ 10MHz
Frequency - Self Resonant: 210MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 10 MHz
Supplier Device Package: 0402
Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm)
Inductance: 390 nH
Current Rating (Amps): 50 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Multilayer, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 410mOhm Max, Q @ Freq: 25 @ 10MHz, Frequency - Self Resonant: 210MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 10 MHz, Supplier Device Package: 0402, Height - Seated (Max): 0.022" (0.55mm), Inductance: 390 nH, Current Rating (Amps): 50 mA.