MLF12FTC240K
MLF12FTC240K SEI Stackpole
SEI_MLF_MLFM.pdf
Виробник: SEI Stackpole
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 240Kohm, 1%, 50 ppm, 0.5W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук