MLF12FTC24K0
MLF12FTC24K0 SEI Stackpole
SEI_MLF_MLFM.pdf
Виробник: SEI Stackpole
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 24Kohm, 1%, 50 ppm, 0.5W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук