MLF12FTD47R0
MLF12FTD47R0 Stackpole Electronics Inc
sei-mlf_mlfm.pdf
Виробник: Stackpole Electronics Inc
Description: RES 47 OHM 1% 1/2W MELF 0207
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±1%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: MELF, 0207
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Composition: Thin Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 0207
Resistance: 47 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 47 OHM 1% 1/2W MELF 0207, Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±1%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: MELF, 0207, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm), Composition: Thin Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 0207, Resistance: 47 Ohms.