MLF12JTD240K
MLF12JTD240K SEI Stackpole
SEI_MLF_MLFM.pdf
Виробник: SEI Stackpole
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 240Kohm, 5%, 100 ppm, 0.5W
Написати відгук