MLF12JTD330R
MLF12JTD330R SEI Stackpole
SEI_MLF_MLFM.pdf
Виробник: SEI Stackpole
MELF Resistors RES, MELF, 0207, 330 ohm, 5%, 100 ppm, 0.5W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук