MLF14FTC11K0
MLF14FTC11K0 SEI Stackpole
SEI_MLF_MLFM-3077756.pdf
Виробник: SEI Stackpole
MELF Resistors RES, MELF, 0204, 11 Kohm, 1%, 50 ppm, 0.25W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук