Продукція > TDK > MLG0402Q10NJ
MLG0402Q10NJ
MLG0402Q10NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 10nH 1.45ohms 140mA
Написати відгук