Продукція > TDK > MLG0402Q12NJ
MLG0402Q12NJ
MLG0402Q12NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 12nH 1.64ohms 140mA
Написати відгук