Продукція > TDK > MLG0402Q15NJ
MLG0402Q15NJ
MLG0402Q15NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 15nH 1.77ohms 140mA
Написати відгук