Продукція > TDK > MLG0402Q18NJ
MLG0402Q18NJ
MLG0402Q18NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 18nH 1.94ohms 140mA
Написати відгук