Продукція > TDK > MLG0402Q1N1S
MLG0402Q1N1S
MLG0402Q1N1S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.1nH 0.22ohms 250mA
Написати відгук