Продукція > TDK > MLG0402Q1N3S
MLG0402Q1N3S
MLG0402Q1N3S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.3nH 0.28ohms 250mA
Написати відгук