Продукція > TDK > MLG0402Q1N4S
MLG0402Q1N4S
MLG0402Q1N4S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.4nH 0.3ohms 250mA
Написати відгук