Продукція > TDK > MLG0402Q1N5S
MLG0402Q1N5S
MLG0402Q1N5S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.5nH 0.37ohms 220mA
Написати відгук