Продукція > TDK > MLG0402Q1N7S
MLG0402Q1N7S
MLG0402Q1N7S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.7nH 0.25ohms 200mA
Написати відгук