Продукція > TDK > MLG0402Q1N8S
MLG0402Q1N8S
MLG0402Q1N8S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.8nH 0.28ohms 200mA
Написати відгук