Продукція > TDK > MLG0402Q1N9S
MLG0402Q1N9S
MLG0402Q1N9S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.9nH 0.27ohms 200mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук