Продукція > TDK > MLG0402Q22NJ
MLG0402Q22NJ
MLG0402Q22NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 22nH 2.18ohms 130mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук