Продукція > TDK > MLG0402Q27NJ
MLG0402Q27NJ
MLG0402Q27NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 27nH 2.44ohms 120mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук