Продукція > TDK > MLG0402Q2N2S
MLG0402Q2N2S
MLG0402Q2N2S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.2nH 0.43ohms 200mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук