Продукція > TDK > MLG0402Q2N3S
MLG0402Q2N3S
MLG0402Q2N3S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.3nH 0.46ohms 200mA
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук