Продукція > TDK > MLG0402Q2N6S
MLG0402Q2N6S
MLG0402Q2N6S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.6nH 0.54ohms 200mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук