Продукція > TDK > MLG0402Q2N9S
MLG0402Q2N9S
MLG0402Q2N9S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 2.9nH 0.52ohms 200mA
Написати відгук