Продукція > TDK > MLG0402Q33NJ
MLG0402Q33NJ
MLG0402Q33NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 33nH 2.71ohms 120mA
Написати відгук