Продукція > TDK > MLG0402Q3N1S
MLG0402Q3N1S
MLG0402Q3N1S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 3.1nH 0.58ohms 200mA
Написати відгук