Продукція > TDK > MLG0402Q3N2S
MLG0402Q3N2S
MLG0402Q3N2S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 3.2nH 0.66ohms 200mA
Написати відгук