Продукція > TDK > MLG0402Q3N6S
MLG0402Q3N6S
MLG0402Q3N6S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 3.6nH 0.75ohms 180mA
Написати відгук