Продукція > TDK > MLG0402Q3N7S
MLG0402Q3N7S
MLG0402Q3N7S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 3.7nH 0.73ohms 180mA
Написати відгук