Продукція > TDK > MLG0402Q4N3S
MLG0402Q4N3S
MLG0402Q4N3S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.3nH 0.77ohms 180mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук