Продукція > TDK > MLG0402Q4N7S
MLG0402Q4N7S
MLG0402Q4N7S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 4.7nH 0.88ohms 160mA
Написати відгук