Продукція > TDK > MLG0402Q5N1S
MLG0402Q5N1S
MLG0402Q5N1S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 5.1nH 0.9ohms 160mA
Написати відгук