Продукція > TDK > MLG0402Q5N6S
MLG0402Q5N6S
MLG0402Q5N6S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 5.6nH 1.02ohms 140mA
Написати відгук