Продукція > TDK > MLG0402Q6N2S
MLG0402Q6N2S
MLG0402Q6N2S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 6.2nH 1.04ohms 140mA
Написати відгук