Продукція > TDK > MLG0402Q6N8J
MLG0402Q6N8J
MLG0402Q6N8J TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 6.8nH 1.12ohms 140mA
Написати відгук