Продукція > TDK > MLG0402Q7N5J
MLG0402Q7N5J
MLG0402Q7N5J TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 7.5nH 1.13ohms 140mA
Написати відгук