Продукція > TDK > MLG0402Q8N2J
MLG0402Q8N2J
MLG0402Q8N2J TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 8.2nH 1.16ohms 140mA
Написати відгук