Продукція > TDK > MLG0402Q9N1J
MLG0402Q9N1J
MLG0402Q9N1J TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0402q_en-918314.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 9.1nH 1.2ohms 140mA
Написати відгук