Продукція > TDK > MLG0603P10NJ
MLG0603P10NJ
MLG0603P10NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 10nH SRF=G4.0Hz 1.2ohms 250mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук