Продукція > TDK > MLG0603P18NJ
MLG0603P18NJ
MLG0603P18NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 18nH SRF=3.0GHz 1.5ohms 160mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук