Продукція > TDK > MLG0603P1N1C
MLG0603P1N1C
MLG0603P1N1C TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.1nH SRF=10GHz 0.07ohms 1A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук