Продукція > TDK > MLG0603P1N3C
MLG0603P1N3C
MLG0603P1N3C TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.3nH SRF=10GHz 0.08ohms 800mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук