Продукція > TDK > MLG0603P1N8C
MLG0603P1N8C
MLG0603P1N8C TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 1.8nH SRF=9.0GHz 0.1ohms 700mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук