Продукція > TDK > MLG0603P22NJ
MLG0603P22NJ
MLG0603P22NJ TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlg0603p_en-918284.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 22nH SRF=2.2GHz 1.9ohms 150mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук