Продукція > TDK CORPORATION > MLK1005S1N3ST000
MLK1005S1N3ST000
MLK1005S1N3ST000 TDK Corporation
inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.3NH 500MA 150 MOHM
на замовлення 17800 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
MLK1005S1N3ST000 MLK1005S1N3ST000 Виробник : TDK Corporation inductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en.pdf Description: FIXED IND 1.3NH 500MA 150 MOHM
MLK1005S1N3ST000 MLK1005S1N3ST000 Виробник : TDK nductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en-918318.pdf Fixed Inductors 1.3 NH +0.3NH