Продукція > TDK > MLK1005S6N2S
MLK1005S6N2S
MLK1005S6N2S TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en-918318.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 6.2nH 100MHz 6.5ohms 400mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук