Продукція > TDK > MLK1005SR12J
MLK1005SR12J
MLK1005SR12J TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en-918318.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 120nH 2.08ohms 100mA
на замовлення 11358 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук