Продукція > TDK > MLK1005SR13J
MLK1005SR13J
MLK1005SR13J TDK
nductor_commercial_high-frequency_mlk1005_en-918318.pdf
Виробник: TDK
Fixed Inductors 130nH 2.28ohms 100mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук